Sociální pracovník/ice v Poradně Eva

Místo výkonu: České Budějovice
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: březen/duben 2020 (či ihned)
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba:

Diecézní charita České Budějovice vypisuje výběrové řízení na pozici:

Sociální pracovník/ice v Poradně Eva pro ženy a dívky v nouzi

Popis pracovní pozice:

  • poskytování odborného soc. poradenství ženám a dívkám v nepříznivé sociální situaci,
  • poskytování dluhového poradenství a služeb v oblasti oddlužení,
  • podpora osob v sociálně vyloučených lokalitách města České Budějovice,
  • podpora a doprovázení rodin s dětmi, ve kterých je ohroženo zachování společného soužití a setrvání dětí v rodinách

Místo působnosti: České Budějovice, s nástupem od březen / duben 2020 (možno ihned)

Požadujeme:

  • VŠ, VOŠ – odbornou způsobilost k výkonu povolání sociálního pracovníka podle zák. 108/2006 Sb.
  • trestní a morální bezúhonnost
  • flexibilita, komunikační dovednosti, osobnostní zralost
  • schopnost práce v týmu
  • respektování etických hodnot charity (Etický kodex Charity ČR)
  • ŘP skupiny B výhodou
  • zkušenosti či zájem o oblast dluhového poradenství a oddlužení výhodou

Nabízíme:

  • práci na úvazek 1,0 v ambulantní i terénní formě
  • smysluplnou a samostatnou práci v zajímavé oblasti
  • možnost podílet se na vývoji služby
  • možnost rozvíjení křesťanského pohledu na svět a člověka
  • pravidelné vzdělávání v problematice sociálních služeb
  • možnost stáže v rámci spolupracujících organizací v ČR
  • pravidelné týmové supervize
  • 5 týdnů dovolené, stravenky
  • nástupní mzda od 23 000 Kč s předpokladem 20% růstu
  • Přihlášky zasílejte nejpozději do 20. 3. 2020 na adresu: Diecézní charita České Budějovice, Kanovnická 18, 370 01 České Budějovice, nebo na e-mail: prace@dchcb.charita.cz

 V přihlášce uveďte:

  • strukturovaný životopis včetně kontaktních údajů a kontaktů na reference
  • motivační dopis

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Diecézní charita České Budějovice si vyhrazuje právo na zrušení výběrového řízení bez uvedení důvodu, případně vyhlášení nového výběrového řízení v případě, že nebude vybrán vhodný uchazeč na danou pozici.

Osobní údaje poskytnuté uchazečem v rámci přihlášky budou zpracovány po dobu výběrového řízení.